Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE VENTILATOR

Număr anunț
DA33764966
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,21 RON
Valoare atribuită
683,21 RON
Data publicării
02.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,21 RON

din 683,21 RON estimat