Atribuită Cumpărare directă

OUA

Număr anunț
DA33765096
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
RUBINRO COM SERV SRL (CUI 5773783)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,82 RON
Valoare atribuită
133,82 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,82 RON

din 133,82 RON estimat