Atribuită Cumpărare directă

BX808 Fir PGA rapid 2/0, L=75cm, 1/2cerc ac 30mm rotund

Număr anunț
DA33765119
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975,60 RON
Valoare atribuită
975,60 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
05.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,60 RON

din 975,60 RON estimat