Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA33765160
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582,12 RON
Valoare atribuită
582,12 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,12 RON

din 582,12 RON estimat