Atribuită Cumpărare directă

VENOFER 100 MG FER/5 ML SOL INJ/PERF CT*5 FIOLE*5 ML- COMPLEX DE HIDROXID DE Fer (III) SUCROZA

Număr anunț
DA33765189
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400,90 RON
Valoare atribuită
2.400,90 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400,90 RON

din 2.400,90 RON estimat