Atribuită Cumpărare directă

DVD-RW EXTERN USB 2.0, Ultra Slim, portabil, argintiu

Număr anunț
DA33765240
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat