Atribuită Cumpărare directă

Sugammadex Dr Reddys 100 mg / ml x 10 flac. x 2 ml sol. Inj. / SUGAMMADEXUM

Număr anunț
DA35978110
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.460 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.460 RON