Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR ULTRACELL 12V 7.2AH UL7.2-12, cap.61, IPTL

Număr anunț
DA35999739
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
Furnizor / câștigător
EST ORIGIN SERVICES S.R.L. (CUI 39954180)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
132,78 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,78 RON