Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de hidroizolatie
- Număr anunț
- DA33766270
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SANTANA (CUI 29049908)
- Furnizor / câștigător
- IZOLAŢII CU INOX SRL (CUI 38059528)
- Cod CPV
- 45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.194,96 RON
- Valoare atribuită
- 12.194,96 RON
- Data publicării
- 03.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 08.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.