Atribuită
Cumpărare directă
ECO HIPPis PIURE FRUCTE PIERSICA,MAR,MANGO 100G; ECO HIPP PRIMUL DOVLECEL AL COPILULUI 125G
- Număr anunț
- DA33766347
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 15332270-7 · Piureuri de fructe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.498 RON
- Valoare atribuită
- 1.498 RON
- Data publicării
- 03.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 04.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.