Atribuită Cumpărare directă

Materiale reparatii fantan

Număr anunț
DA33766657
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
Furnizor / câștigător
UNIC INSTALAŢII S.R.L. (CUI 42183493)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885,21 RON
Valoare atribuită
885,21 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

885,21 RON

din 885,21 RON estimat