Atribuită Cumpărare directă

Servicii de filmare si inregistrare a sedintelor Consiliului Local" cf 71060/01.08.2023

Număr anunț
DA33767067
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
SIBART SRL (CUI 15552623)
Cod CPV
92111200-4 · Productie de filme si de casete video publicitare, de propaganda si de informare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat