Atribuită Cumpărare directă

CF230X (30X) CARTUS TONER BLACK 3.5K ORIGINAL HP LJ PRO M203 M 203 M203 SERIES M203DN M 203 DN

Număr anunț
DA33767925
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,83 RON
Valoare atribuită
409,83 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,83 RON

din 409,83 RON estimat