Atribuită Cumpărare directă

Diverse lucrari specializate de constructii

Număr anunț
DA33768209
Autoritate contractantă
S.C. SERVICIUL TRANSPORT VOLUNTARI S.A. (CUI 14685770)
Furnizor / câștigător
EUROVOL CONSTRUCT SRL (CUI 16684746)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.427,86 RON
Valoare atribuită
32.427,86 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.427,86 RON

din 32.427,86 RON estimat