Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 97,3% sub estimat

Furnizare diverse medicamente

Număr anunț
CAN1166537
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778.900 RON
Valoare atribuită
20.996 RON 97,3% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 11:04
Anunț de participare
CN1089743

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (10)

Adjudecat: 616.520 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CARBAMAZEPINUM 200mg COMPR. ND PHARMA S.R.L.,Pharma 16.280 RON
2 ACIDUM TIOCTICUM (ALFA-LIPOICUM) 600mg COMPR. FILM. DONA. LOGISTICA 17.520 RON
3 TOLPERISONUM 150mg COMPR. FILM. Anulat
4 CHLORPHENAMINUM 4mg COMPR. ND PHARMA S.R.L.,DONA. LOGISTICA 26.000 RON
5 KALII CHLORIDUM 74,56mg/ml CONC. PT. SOL. PERF. Anulat
6 NITROGLYCERINUM 2,6mg COMPR. CU ELIB. PREL. ND PHARMA S.R.L. 2 contracte 9.450 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 322 · 08.04.2026 9.000 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 363 · 16.04.2026 450 RON
7 GLUCOSUM 330mg/ml SOL. INJ. DR.MAX,DONA. LOGISTICA 39.750 RON
8 APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE SOLV. PT. UZ PARENT. Anulat
9 HYDROCORTISONUM 19,6mg/5ml SOL. INJ. DONA. LOGISTICA 3 contracte 507.520 RON
DONA. LOGISTICA · contract 366 · 20.04.2026 9.760 RON
DONA. LOGISTICA · contract 435 · 08.05.2026 9.760 RON
DONA. LOGISTICA · contract 342 · 15.04.2026 488.000 RON
10 MEDAZEPAMUM 10 mg COMPR. Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

20.996 RON

din 778.900 RON estimat 97,3%

Adjudecat la 2,7% din estimat · economie 757.904 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.