Atribuită Cumpărare directă

ADYA GREEN APA OXIGENATA 3% 200ML

Număr anunț
DA33768660
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.879,50 RON
Valoare atribuită
1.879,50 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.879,50 RON

din 1.879,50 RON estimat