Atribuită Cumpărare directă

Receptie si punere in functiune instalatie de gaz Autorizare ISCIR cazan Inregistrare garantie

Număr anunț
DA33769080
Autoritate contractantă
Comuna Culciu (CUI 3897041)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat