Atribuită Cumpărare directă

Instalare si programare centrala telefonica

Număr anunț
DA35988692
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IASI (CUI 4541572)
Furnizor / câștigător
PAVELESCU D. FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24361835)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON