Atribuită Cumpărare directă

PACHET MOBILIER

Număr anunț
DA33769703
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ACADEMIA PITICILOR (CUI 17971440)
Furnizor / câștigător
VAST FURNITURES SRL (CUI 37844041)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.861 RON
Valoare atribuită
47.861 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.861 RON

din 47.861 RON estimat