Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere a sistemului de incendiu,alarma, supraveghere video, PC si imprimantelor 08

Număr anunț
DA33770021
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
Furnizor / câștigător
MATRIX COMPUTERS SRL (CUI 14233804)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.462,50 RON
Valoare atribuită
1.462,50 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.462,50 RON

din 1.462,50 RON estimat