Atribuită
Cumpărare directă
Set Nefrostomie Percutanata in 3Timpi cu CateterPigTailHIDROFILIC CH10-12-REF 13313/28.07.2023 - B.O
- Număr anunț
- DA33770110
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 03.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 03.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.