Atribuită Cumpărare directă

Camera foto + 2 obiective profesionale

Număr anunț
DA33770945
Autoritate contractantă
TEATRUL DE STAT C ONSTANTA (CUI 21903044)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.078,98 RON
Valoare atribuită
30.078,98 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.078,98 RON

din 30.078,98 RON estimat