Atribuită Cumpărare directă

CEFORT 1g flacon injectabil (i.m. + i.v.) / CEFTRIAXONUM

Număr anunț
DA33771255
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.380 RON
Valoare atribuită
3.380 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.380 RON

din 3.380 RON estimat