Atribuită Cumpărare directă

Mașină profesională de spălat vase Stalgast 801507, cu pompă evacuare si accesorii

Număr anunț
DA33771527
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
SPLENDID-SERVICE SRL (CUI 4014904)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.302,16 RON
Valoare atribuită
7.302,16 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.302,16 RON

din 7.302,16 RON estimat