Atribuită Cumpărare directă

Reparatie stalp iluminat

Număr anunț
DA33771662
Autoritate contractantă
PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
34928510-6 · Stalpi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190,06 RON
Valoare atribuită
2.190,06 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.190,06 RON

din 2.190,06 RON estimat