Atribuită
Cumpărare directă
Antigel concentrat, G12, culoare roz-roșu
- Număr anunț
- DA33771666
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI 10302235)
- Cod CPV
- 24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,60 RON
- Valoare atribuită
- 267,60 RON
- Data publicării
- 03.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 04.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.