Atribuită Cumpărare directă

Pubele

Număr anunț
DA33772037
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI 13328043)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510,74 RON
Valoare atribuită
510,74 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510,74 RON

din 510,74 RON estimat