Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor de Construcție pod Vasilovschi – Moldovan

Număr anunț
DA33772151
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINEA (CUI 4327030)
Furnizor / câștigător
MAXIM I. VASILE - DIRIGINTE DE ŞANTIER (CUI 22835932)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.900 RON
Valoare atribuită
46.900 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.900 RON

din 46.900 RON estimat