Atribuită Cumpărare directă

Achizitie mat. constr. lavabile ptr. CPC Floare de Colt Halmeu, instit. din subordinea DGASPC SM

Număr anunț
DA33772166
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380,62 RON
Valoare atribuită
1.380,62 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380,62 RON

din 1.380,62 RON estimat