Atribuită Cumpărare directă

Aspirator umed/uscat Karcher WD 3 V-17/4/20 1.628-101.0, 1000W, 17L, Aspirare umeda si us [151795]

Număr anunț
DA33772204
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295 RON
Valoare atribuită
295 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295 RON

din 295 RON estimat