Atribuită Cumpărare directă

Etrier otel beton pentru constructii, Ø8 mm, 25 x 25 cm

Număr anunț
DA33772298
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,60 RON
Valoare atribuită
129,60 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,60 RON

din 129,60 RON estimat