Atribuită Cumpărare directă

Infuzomat Dr. Mayer Oozer VP50 Pro - REF NR 13421/31.07.2023 - ONCOLOGIE

Număr anunț
DA33772557
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.645,42 RON
Valoare atribuită
5.645,42 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.645,42 RON

din 5.645,42 RON estimat