Atribuită Cumpărare directă

pachet reactivi 50

Număr anunț
DA33772679
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.577,32 RON
Valoare atribuită
6.577,32 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.577,32 RON

din 6.577,32 RON estimat