Atribuită Cumpărare directă

AUROVISC, metil celuloza seringa de 2 ml ,HPMC concentratie 2%

Număr anunț
DA33772839
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
ROMDIS SRL (CUI 17062342)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,80 RON
Valoare atribuită
366,80 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,80 RON

din 366,80 RON estimat