Atribuită Cumpărare directă

Etilotest

Număr anunț
DA33772855
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.550 RON
Valoare atribuită
11.550 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.550 RON

din 11.550 RON estimat