Atribuită Cumpărare directă

Lucrari subtraversare

Număr anunț
DA33772915
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
DRAMON 99 SRL (CUI 12267703)
Cod CPV
45221211-4 · Subtraversare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.209 RON
Valoare atribuită
3.209 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.209 RON

din 3.209 RON estimat