Atribuită Cumpărare directă

furnituri de birou

Număr anunț
DA33772976
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE - IDECIU DE JOS (CUI 4641520)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,62 RON
Valoare atribuită
196,62 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,62 RON

din 196,62 RON estimat