Atribuită Cumpărare directă

Consumabile medicale

Număr anunț
DA33773276
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
22993100-8 · Hartie sau carton fotosensibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,55 RON
Valoare atribuită
128,55 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,55 RON

din 128,55 RON estimat