Atribuită Cumpărare directă

Bosch 0615990L1R - Set 3 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, valiza speciala

Număr anunț
DA33773711
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.046,22 RON
Valoare atribuită
1.046,22 RON
Data publicării
03.08.2023 11:09
Data finalizării
10.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.046,22 RON

din 1.046,22 RON estimat