Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU LUCRARI EXECUTATE IN REGIE PROPRIE

Număr anunț
DA33774704
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.159 RON
Valoare atribuită
83.159 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
09.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.159 RON

din 83.159 RON estimat