Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie ADM

Număr anunț
DA33775044
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA "MEREU ÎMPREUNĂ" (CUI 27509058)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,45 RON
Valoare atribuită
105,45 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,45 RON

din 105,45 RON estimat