Atribuită Cumpărare directă

Reparatie avarie conducta subterana apa rece

Număr anunț
DA33775089
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU (CUI 4203890)
Furnizor / câștigător
LIV INSTAL S.R.L. (CUI 13829613)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat