Atribuită Cumpărare directă

PACHET MOBILIER GRADINITA

Număr anunț
DA33775314
Autoritate contractantă
COMUNA POBORU (CUI 5139698)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.252 RON
Valoare atribuită
5.252 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
08.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.252 RON

din 5.252 RON estimat