Atribuită
Cumpărare directă
COS GUNOI PLASTIC HAN Grip, 18 litri
- Număr anunț
- DA33775469
- Autoritate contractantă
- Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,70 RON
- Valoare atribuită
- 470,70 RON
- Data publicării
- 04.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 07.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.