Atribuită Cumpărare directă

XILINA 10 MG/ML SOL INJ CT*5 FIOLE*10 ML ZENTIVA UPU

Număr anunț
DA33775698
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,20 RON
Valoare atribuită
250,20 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,20 RON

din 250,20 RON estimat