Atribuită Cumpărare directă

Studiu hidrogeologic definitiv pentru surse de alimentare cu apa

Număr anunț
DA35997449
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARI (CUI 2613788)
Furnizor / câștigător
HIDROGEOECOTECH S.R.L. (CUI 25133967)
Cod CPV
71351910-5 · Servicii de geologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON