Atribuită Cumpărare directă

Piept de curcan

Număr anunț
DA33776617
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI 12928619)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.380 RON
Valoare atribuită
6.380 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.380 RON

din 6.380 RON estimat