Atribuită Cumpărare directă

R12333/04.08.2023 - Pachet Cartuse cerneala HP 650

Număr anunț
DA33776752
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,52 RON
Valoare atribuită
181,52 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,52 RON

din 181,52 RON estimat