Atribuită Cumpărare directă

Legume cong. 2,5 kg

Număr anunț
DA33776754
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
CALI FISHING & HUNTING SRL (CUI 27385553)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.990 RON
Valoare atribuită
2.990 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.990 RON

din 2.990 RON estimat