Atribuită Cumpărare directă

Anti D Ig M,Anti A (ABO1),Anti B (ABO2),Anti AB (ABO3)

Număr anunț
DA33777746
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33651510-6 · Antiseruri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.201,56 RON
Valoare atribuită
1.201,56 RON
Data publicării
04.08.2023 11:09
Data finalizării
07.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.201,56 RON

din 1.201,56 RON estimat